Jazykový zájezd do Drážďan

7.9.2022 - Jitka Schwarzová

Po dvouleté pauze opět do Německa!
Vážení rodiče,
po nucené pauze se letos konečně vrací jazykový zájezd do Německa. Letos pojedeme v termínu 31. 10. - 4. 11. 2022 do Drážďan. Jazykový zájezd je pro žáky 8. a 9. tříd a výuka němčiny probíhá v certifikované jazykové škole s rodilými mluvčími. Veškeré informace naleznete v příloze. Najdete tam také přihlášku, kterou je potřeba řádně vyplněnou odevzdat co nejdříve vedoucímu zájezdu J. Pasekovi. Škola bude v rámci programu „Otevřený svět 2022“ žádat o finanční příspěvek v maximální výši 6000,- Kč na 1 žáka. Příspěvek lze žádat pouze na žáky s trvalým pobytem v MČ Prahy 6.

Přihláška