Distanční výuka - rozvrhy (září 2020)

18.9.2020 -

Vážení rodiče,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a možnosti uzavření školy se připravujeme na distanční výuku. Za tímto účelem jsme se rozhodli sjednotit systém online výuky pro všechny žáky a učitele, a to přes aplikaci MS Teams.

V příloze tohoto e-mailu naleznete návod, jak si aplikaci stáhnout do vašich počítačů, tabletů či mobilních telefonů. Aplikace funguje i přes webové rozhraní, nicméně její funkce jsou omezené, proto spíš doporučujeme její stažení. Díky školním účtům budou mít děti aplikaci ke stažení zdarma, navíc pak získají i možnost si zdarma stáhnout další programy MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
Všem žákům pak bude aplikace předvedena v rámci hodin informatiky (od 4. ročníku), popřípadě třídním učitelem (1., 2. a 3. ročníky). Zvláště u menších dětí bychom vás chtěli poprosit alespoň zpočátku o pomoc s připojením, věříme však, že i ony zanedlouho zvládnou práci s aplikací samy.
Zároveň vám současně s tímto e-mailem zasíláme v příloze uživatelskou příručku MS Teams pro školy.
Každá třída má připravený pevně stanovený rozvrh pro online výuku. Každý předmět je dotován 50% z vyučovacích hodin (kromě výchov). Rozvrh bude k nahlédnutí na webových stránkách školy a žáci ho budou mít přístupný po přihlášení do aplikace MS Teams.
Věříme, že současná opatření jsou zatím spíše preventivní a k uzavření školy nedojde, nicméně chceme být připraveni, aby vše v případě potřeby proběhlo hladce.

Přeji hodně zdraví a minimum komplikací.

V Praze 18. 9. 2020                                                           Karolína Čermáková, ředitelka školy

ROZVRHY PRO DISTANČNÍ VÝUKU