Zájezd do Anglie

22.5.2023 - Jitka Schwarzová

Vážení rodiče,
děkujeme za váš předběžný zájem o zájezd do Eastbourne. Posíláme vám proto podrobnější informace, na základě kterých budeme již vybírat závazné přihlášky. Prosím, pročtěte si pečlivě veškeré info a přílohy.

Jako první si otevřete přílohu: září 2023 Eastbourne - podrobné info, kde najdete shrnutí všech důležitých informací. V dalších přílohách potom najdete program se závaznou přihláškou, info o cestovních dokladech, cestovní pojištění, cestovní pokyny, bezpečnostní a hygienická opatření, shrnující rady a doporučení, souhlas s rozchody.

Pokud by někdo nemohl něco vytisknout, obraťte se na paní učitelku Stejskalovou - dá vám přihlášku i jiné dokumenty vytištěné. Přihlášky noste nebo posílejte zpět do čtvrtka 25. 5. 2023 do 14hod paní učitelce Stejskalové do ruky nebo na její školní mail (viz informace).

B. Stejskalová