Zájezd do Anglie

9.5.2023 - Jitka Schwarzová

Vážení rodiče budoucích 7., 8. a 9. tříd,

do elektronické žákovské knížky jsme rozeslali krátké info o předběžný zájem na možný zájezd do Anglie v září 2023. Pokud máte zájem o tuto akci, v elektronické žákovské knížce najdete taktéž předběžnou nezávaznou přihlášku, kterou buď odevzdejte do ruky paní učitelce Stejskalové nebo ji vyplněnou oskenujte a zašlete na její školní email. To vše do čtvrtka 11. 5. 2023, kdy zjistíme, jaký je zájem a poté případně zašleme podrobnější informace.