Volba členů školské rady

26.3.2024 - Zuzana Schäfferová

Vážení rodiče,

vzhledem ke skutečnosti, že 11.7.2024 končí volební období členů školské rady Základní školy Norbertov, je nutné zvolit nové členy z řad zákonných zástupců žáků.

Školská rada je orgán školy umožňující podílet se na správě školy. Třetinu členů školské rady jmenuje zřizovatel, třetinu volí pedagogičtí pracovníci naší školy a třetinu volí zákonní zástupci nezletilých žáků.

Žádám Vás (rodiče) o návrhy kandidátů na členství ve školské radě. Své návrhy podávejte do 5.4.2024 ředitelce školy písmeně nebo e-mailem (karolina.cermakova@norbertov.cz). Zákonný zástupce žáka může podat buď svoji přihlášku, nebo navrhnout jiného zákonného zástupce. V tom případě musí k návrhu přiložit jeho písemný souhlas.

Volby do školské rady proběhnou dne 13.5.2024 tajným hlasováním ve vestibulu školy, kde bude umístěna volební urna. Rodiče budou včas přípravným výborem ve složení Mgr.Karolína Čermáková, Mgr. Jan Bartůšek a Mgr. Vojtěch Skřepský informováni o všech kandidátech. Volební výbor zajistí volební lístky pro volby a posléze vyhlásí výsledky voleb do školské rady.

Mgr. Karolína Čermáková

V Praze 26.3.2024