Srdíčkový den

13.10.2022 - Jitka Schwarzová

Vážení rodiče, milí žáci,

školní parlament by Vám chtěl nabídnout možnost zúčastnit se plánované akce ´Srdíčkový den´, která se bude konat v pátek 14. 10. 2022 od 7.15 do 8.00 na dvoře školy. Jako každý rok se zde budou prodávat různé dětské výrobky poskytnuté organizací Život dětem. Tato organizace se zaměřuje na pomoc nemocným, opuštěným nebo handicapovaným dětem. A proto veškerý výdělek, jaký škola získá, poputuje právě na tuto sbírku.

Najdete u nás nejen nabídku předmětů typu propisovačky nebo baterky, které slouží k praktickému využití, ale i barevné a zábavné hračky jako třeba hlavolamy. Všechno zboží bude stát maximálně 50 Kč za kus a od každého výrobku máme minimálně 40 kusů. Zde přikládáme fotografie a ceník k prodeji.

Doufáme, že nebudete váhat a pomůžete přispět této organizaci a posléze i dětem v nouzi. Děkujeme za jakýkoli příspěvek.

BATERKA – 35KČ

MAGNETKA – 30KČ