Příběhy našich sousedů

3.3.2022 - Zuzana Schäfferová

Příběhy našich sousedů je vzdělávací projekt neziskové organizace Post Bellum pro žáky osmých a devátých tříd základních škol a tercií a kvart víceletých gymnázií. Mají za úkol vyzpovídat pamětníka, natočit vzpomínky, digitalizovat fotografie, prozkoumat archivy a nakonec vytvořit rozhlasovou, televizní nebo psanou reportáž či dokument. Naše škola se do projektu zapojuje již několik let. Přijďte se podívat na slavnostní prezentaci pamětnických příběhů, které objevili žáci Prahy 6.

Termín: středa 9. 3. 2022 od 16.30 hodin

Plakát s pozvánkou naleznete ZDE