Přání žákům

5.4.2022 - Jitka Schwarzová

Vážení rodiče, milí žáci,

ráda bych touto cestou popřála všem našim žákům, kteří se chystají k přijímacím zkouškám, hodně štěstí a málo stresu. Příprava před zkouškami byla náročná, budu moc ráda, když se všem podaří zužitkovat vědomosti a dovednosti, které doposud získali. Já i všichni kolegové držíme palce!

Zároveň bych poprosila, aby nás rodiče žáků 5. a 7. tříd neprodleně informovali, zda jejich dítě bylo přijato na jinou školu a od nového školního roku bude žákem jiné školy. Od počtu uvolněných míst se odvíjí možnost přijímat další žáky na naši školu (zejména do 1. třídy).

Děkuji a přeji vše dobré v příštích dnech.

K. Čermáková

ředitelka školy