Návrat po karanténě

2.12.2021 -

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že některé třídy nebo jednotlivci mají nařízenou karanténu po dobu 14 dní, kterou je možno ukončit u většiny z vašich dětí již po 7 dnech (v případě negativního PCR testu - viz informace, se kterou vás kontaktovala krajská hygienická stanice), vás tímto poprosím, abyste dali vědět co nejdříve třídnímu učiteli emailem, jestli váš syn/dcera bude nebo nebude chodit příští týden prezenčně do školy. Je to pro nás důležité z toho důvodu, abychom věděli, jak v příštím týdnu uspořádat výuku. Pokud vaše dítě do školy v pondělí 6.12. dorazí, tak ho, prosím, vybavte vytištěným certifikátem o negativním výsledku PCR testu. Pokud vaše dítě prodělalo COVID a má po povinné 14denní izolaci, je také třeba první den po návratu do školy přinést vytištěný certifikát o prodělání nemoci.

Děkuji vám za spolupráci a přeji klidné dny.

K. Čermáková

ředitelka školy