Den válečných veteránů

11.11.2021 -

Vážení rodiče, milí spolužáci,
11. listopad je vyhlášen Dnem válečných veteránů. Náš školní parlament by také rád přispěl k připomenutí jejich památky a rozhodl se zapojit do sbírky pořádané společností Post Bellum. Dne 12.  listopadu si u nás budete moci za 30 Kč zakoupit vlčí mák, symbol lidí, kteří bojovali za svobodu a demokracii, a přispět tím na dokumentaci vzpomínek pro archiv Paměť národa.
Vlčí máky budou prodávat členové školního parlamentu před školou v pátek 12.  11. ráno mezi 7.30 -8 hodinami a v průběhu dne u členů školního parlamentu v 9. A. Příspěvek 30  Kč budete moci vložit do zapečetěné sbírkové krabičky. Celý výtěžek bude odevzdán společnosti Post Bellum.
Pokud se budete chtít zapojit k připomenutí válečných veteránů i Vy, zakoupíte si vlčí mák a přispějete nám, budeme Vám moc vděčni.
Školní parlament ZŠ Norbertov