Adventní odpoledne zrušeno

25.11.2021 - Zuzana Schäfferová

Na sobotu 11. prosince 2021 jsme chystali Adventní odpoledne, což je velmi oblíbená a každoročně hojně navštěvovaná akce. Letos měla být navíc spojena s významným výročím - 130 let od založení ZŠ Norbertov.

S ohledem na současnou epidemiologickou situaci a po zralé úvaze a konzultaci se všemi kolegy tuto akci ruším. Moc mě to mrzí, protože jsem si vědoma, že mnozí již vyvinuli nemalé úsilí, aby Adventní odpoledne připravili.

Z celé slavnosti zachováme pouze prodejní tržnici, protože naši žáci mají nachystáno mnoho krásných výrobků s vánoční tematikou. Prodávat se bude na dvoře školy v sobotu 11. 12. 2021 od 12.30 hodin do 15.30 hodin. Budeme rádi, když během sobotní odpolední vycházky zamíříte k nám a výrobky dětí si zakoupíte.

Oslavy 130 let od založení Základní školy Norbertov se pokusíme přesunout na jaro 2022.

Děkuji za pochopení a přeji mnoho zdraví nejen v příštích dnech.

K. Čermáková

ředitelka školy