Informace o provozu školní družiny ve školním roce 2021/2022

27.8.2021 -

V tomto školním roce je v provozu 5 oddělní školní družiny, žáci přihlášení do ŠD jsou rozděleni následně.

Oddělení I. Papoušci paní vychovatelka Iryna Rishko: 3.B a část žáků 4.B.

Oddělení II. Opičky paní vychovatelka Renáta Švihlíková: 1.B, část žáků 3.A a část žáků 4.B.

Oddělení III. Medvídci paní vychovatelka Daniela Filipová: 2.A a 4.A.

Oddělení IV. Sovičky paní vychovatelka Jarmila Kliková: 2.B, 5.A a 5. B.

Oddělení V. Krtečci paní vychovatelka Natálie Zacharkivová: 1.A a 3.A.

Ranní družina je v provozu od 6. 9. 2021, a to od 7.00 do 7.40, žáci přicházejí do ranní družiny nejpozději v 7.30.

Provoz družiny plynule navazuje na vyučování, žáky je možno vyzvedávat do 13.00 hodin a pak až od 15.00 do 17.00.

V době od 13.00 do 15.00 hodin probíhá v jednotlivých odděleních výchovně vzdělávací práce a není možno žáky vyzvedávat.

V 16.00 hodin jsou všichni žáci přiváděni do třídy oddělení Opiček, kde setrvávají až do konce provozu družiny v 17.00.

Vyzvedávat žáky mohou pouze osoby písemně určené zákonnými zástupci v zápisním lístku do ŠD.

Žák může odejít ze ŠD sám pouze na základě písemného svolení zákonnými zástupci (SMS a telefonické hovory nejsou dostačující).

Jarmila Kliková

vedoucí vychovatelka ŠD