Výlet do Čokoládovny v Šestajovicích - 7.10.2016

10.10.2016 -
Výlet do Čokoládovny v Šestajovicích - 7.10.2016

Dobrý nápad, jak prožít podzimní odpoledne, dostala družinová oddělení „Opiček“ a „Soviček“. Společně se vypravila autobusem do čokoládovny. Děti si mohly ověřit svoje znalosti o získávání čokolády z kakaových bobů a vyrobit i nazdobit své vlastní cukrovinky. „Sladkou“ činnost zvládly výborně. Po práci se děti proběhly na zahradě a potěšily se se zvířátky. „Opičky“ a „Sovičky“ si zaslouží pochvalu za pěkné chování během výletu.

Svíčkárna, mýdlárna, pastelkárna, čokoládovna RODAS

Fotogalerie >>>