Výlet do Čokoládovny v Šestajovicích - 13.11.2017

13.11.2017 -
Výlet do Čokoládovny v Šestajovicích - 13.11.2017

V pátek 3. 11. si žáci z družiny Opiček a Soviček zpestřili odpoledne společným výletem do čokoládovny v Šestajovicích u Prahy. Zde jsme se nejdříve poučili o pěstování kakaových bobů, jejich zpracování a o výrobě čokolády.    Žáci si vyzkoušeli přípravu čokoládových tabulek s originálním zdobením. Nahlédli jsme též do výrobny svíček a i zde si každý sám obarvil svoji svíčku. Nakonec se všichni proběhli po zahradě a potěšili se se zvířátky. Výlet se skvěle vydařil a všechny děti si jistě od svých vychovatelek Renči a Jáji zaslouží pochvalu za šikovnost i pěkné chování.

Svíčkárna, mýdlárna, pastelkárna, čokoládovna RODAS

Fotogalerie >>>