Školní družina v Koněpruských jeskyních

10.5.2017 -
Školní družina v Koněpruských jeskyních

Dvě oddělení školní družiny ( "Medvídci" a "Krtečci") navštívila Koněpruské jeskyně nedaleko Berouna. Výlet se uskutečnil v pátek 5. května 2017. Všechny děti byly zvědavé a natěšené na nejdelší jeskynní systém v Čechách. V doprovodu průvodkyně a vychovatelů mohly děti prozkoumat trasu delší než půl km a pohybovaly se ve třech patrech jeskynního celku. Během výletu panovala výborná nálada, děti byly super, počasí přálo. Všichni účastníci se již nyní těší na další společný výlet.
                                                                                  Vychovatelé Jarmila Kašparová a Jan Malysz

Fotogalerie >>>