Družina ve Hvězdě

12.10.2019 -
Družina ve Hvězdě

Ve čtvrtek 10.října se děti z oddělení Opiček a Krtečků vydaly do obory Hvězda.

Konalo se zde "Loučení s létem". Děti si vyzkoušely, jak se správně třídí odpad, co se skrývá v elektrozařízeních, jaká u nás žijí zvířátka, jak se správně "zviditelnit" na silnici a jiné zajímavosti. Zkusily si, jak se sedí za volantem hasičského a popelářského vozu a na závěr shlédly ukázku výcviku záchranářských psů. Děti byly moc šikovné a každý si odnesl malou odměnu.

Fotogalerie >>>