Družina po UNICEF

21.6.2017 -
Družina po UNICEF

Dne 5. června 2017 proběhl již tradiční "Obchůdek u opiček". Prodávaly se věci a šperky vyrobené dětmi i věcičky z "druhé ruky". Letos se podařilo vydělat nádherných 6.887,- Kč, za které byly zakoupeny u organizace UNICEF léky a pomůcky pro děti z Afriky. Konkrétně - 2krát očkování proti dětské obrně, 2krát čistící tablety na pitnou vodu, 1krát terapeutické mléko a 1krát terapeutická výživa.

Moc děkuji všem, kteří se do této akce zapojili.                                                                 Renča

Fotogalerie >>>