Vyzdobený vchod

5.11.2023 - Zuzana Schäfferová
Vyzdobený vchod

Do soutěže se zapojilo 25 žáků a výsledkem je krásně vyzdobený chod podzimními dekoracemi. Děkujeme všem dětem, které se vrhly do tvoření, i rodičům, že byli nápomocni. Hodnotící komise, tvořená zaměstnanci naší školy, se rozhodla ocenit výjimečně zdařilé, pracné nebo neobvyklé výrobky. Výsledkem tajného hlasování je 3. místo pro Kristýnu Hrabinovou ze 7.A a Viktora Lebed z 3.B. Na 2. místě je Berta Jiroutová z 5.A a Antonina Konyk 2.A a na 1. místě Samuel Nárožný z 1.A a Klára Nováková z 9.B.