Výstava Post Bellum

12.3.2024 - Jitka Schwarzová
Výstava Post Bellum

V pondělí 11. 3. jsme se na ZŠ Dědina s loňským týmem „příběhů" zúčastnili slavnostní vernisáže výstavy Příběhy našich sousedů, kterou připravilo sdružení Post Bellum. Na 14 panelech představilo deset let tohoto zajímavého žákovského projektu, při němž děti navštěvovaly pamětníky z naší městské části, zaznamenávaly jejich životní osudy a zpracovávaly je do rozhlasové nebo video reportáže. S potěšením jsme na panelech objevili i dvě naše práce, paní Trejbalovou a pana Soukupa. Všechny projekty jsou dostupné na www.pribehynasichsousedu.cz.
Výstava je ve vestibulu ZŠ Dědina otevřená široké veřejnosti každý všední den mezi 9.-16. hodinou až do 5. dubna a pak se přesune na další základní školy.

FOTOGALERIE >>>