Výlet 9.AB - Mělnicko

23.6.2026 - Jitka Schwarzová
Výlet 9.AB  - Mělnicko

Poslední společné dny školního roku jsme strávili v Autokempu Mělník. Zatímco část deváťáků a osmáků vyrazila na kola, druhá skupina se vydala poznávat okolí po svých.

Cyklisté zvládli cestu z Prahy do Mělníka i zpět na kolech. Turistická skupina cestovala vlakem, ale ani ta rozhodně nezahálela. Obě skupiny během pobytu vyrážely na výlety po okolí, objevovaly krásy Mělnicka a Kokořínska a každý den přidávaly další kilometry do svých „tachometrů“.

Nechyběl výlet na Kokořín, procházky přírodou ani společné večery v kempu. Horké počasí jsme si zpříjemnili také návštěvou aquaparku, která přišla opravdu vhod.

Přestože měl každý svou trasu a svůj program, večery jsme trávili společně. Povídání, smích i poslední společné chvíle před koncem školního roku vytvořily atmosféru, na kterou budeme ještě dlouho vzpomínat.

Čtyři dny utekly rychle. V nohách i na kolech máme spoustu kilometrů, v mobilech stovky fotografií a v hlavě mnoho zážitků. A přesně takový závěr základní školy má být.

FOTOGALERIE

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies