Vodácký kurz Berounka

19.6.2023 - Zuzana Schäfferová
Vodácký kurz Berounka

Od pondělí 5. do středy 7. června sjížděli naši žáci na raftech Berounkou. V pondělí začali v Chrástu u Plzně a hned na začátek kurzu je přivítal několikahodinový vydatný déšť. Musely se tedy měnit plány a první noc děti přespaly pod stany v Plané. Voda nás neodnesla a druhý den už bylo počasí mnohem lepší, takže žáci doraftili až do kempu U Mloka. Zde si ještě navíc zasportovali, vyspali se v chatkách a třetí den už nebyl žádný problém užít si krásný úsek Berounky až do Zvíkovce. Kurz se opravdu povedl a všem se moc líbil. Za necelé dva dny jsme sjeli 46km. Z vody se nejspíš stane tradice a budeme raftovat každý rok.