23.6.2021 | třídní učitelky -

Ve středu 23. 6. si děti z 1.A, 1.B, 3.A, 4.B a 5.A užily výlet do Muzea perníku a na Kunětickou horu. Cestou pohodlným autobusem se dozvěděly spoustu zajímavých informací o místě, které bylo cílem výletu. Pohádkový dědeček je s humorem provedl kouzelným lesem, ježibaba jim ukázala, jak se pečou voňavé perníky a podívaly se i do nebeských výšin a pekelných hlubin. Nakonec zdolaly i Kunětickou horu se starým hradem, kde se zabydlel i Rumburak. Odměnou jim byly krásné výhledy do okolí a nechybělo ani příjemné občerstvení.