Vánoční tvoření pro rodiče

21.11.2023 - Zuzana Schäfferová
Vánoční tvoření pro rodiče

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na předvánoční tvoření s paní učitelkou Blihárovou, Schwarzovou a Schäfferovou. Co Vám můžeme nabídnout? Příjemné popovídání u kávy a čaje a výrobu dekorace na vánoční téma. Nejde o tvoření pro děti – pouze pro rodiče. Akci podpořila v dotačním řízení MČ Praha 6, takže příspěvek na materiál nevybíráme.

Nabízíme termíny úterý 12.12., středa 13.12., čtvrtek 14.12. vždy od 16.00h. Pokud si některý z těchto termínů vyberete, napište rezervační mail na zuzana.schafferova@norbertov.cz. Počet míst je omezený.

Budeme se těšit na příjemně strávenou hodinku!

Zuzana Schäfferová