Úspěšný žák P6

6.6.2024 - Jitka Schwarzová
Úspěšný žák P6

Každoročně MČ Praha 6 oceňuje žáky, kteří svými vynikajícími výkony v různých oblastech vzdělávání a mimoškolních aktivit prokázali svou píli, odhodlání a talent. Letos získali ocenění "Úspěšný žák" Adam Kandrnal a Lukáš Vychodil z 8.B. Radost z jejich úspěchu sdíleli i jejich rodiče, sourozenci, pan učitel třídní a paní ředitelka na slavnostním předání ceny 3. června 2024 v prostorách Písecké brány.

Adam exceluje ve studijních povinnostech, přistupuje poctivě k domácí přípravě, je aktivní i v hodinách. Opakovaně a úspěšně reprezentoval školu v mnoha soutěžích.

Lukáš se dlouhodobě projevuje jako dobrý spolužák a spolehlivý kamarád, čímž jde příkladem všem ve svém okolí. Pomáhá žákům nižších ročníků nejen v rámci organizovaných aktivit, ale i ve svém volném čase.

Oběma chlapcům moc gratulujeme a jsme rádi jdou příkladem ostatním.

FOTOGALERIE