Úspěšný žák 2023

8.6.2023 - Zuzana Schäfferová
Úspěšný žák 2023

Už od roku 2006 oceňuje MČ Praha 6 nominované žáky ze základních škol za výkony a dobré skutky, které jsou nad rámec povinné školní výuky. Za ZŠ Norbetov letos získala titul Úspěšná žákyně Tereza Koubová ze 4.A. Ceníme si toho, že jde o milou, ochotnou a nekonfliktní žákyni, která se sama ze své vůle stará o znevýhodněného spolužáka. Na slavnostní předání ceny do Písecké brány ji přišla podpořit rodina, pan učitel Bartůšek i vedení školy. Terezko, gratulujeme!