Tonda Obal

18.3.2024 - Jitka Schwarzová
Tonda Obal

Žáci 4. a 5. tříd se učili třídit odpady a dozvěděli se o jejich dalším využití.

Putovní výstava Tonda Obal na cestách navštěvuje základní školy v České republice již od roku 1997 a za tu dobu se jí zúčastnilo více jak 2 mil. dětí.

Žáci získali povědomí o odpovědnosti za životní prostředí a důležitosti tříděného sběru odpadů.

Program je připravený ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí, Ministerstvem průmyslu a obchodu a Pedagogickou fakultou UK.