Testování SCIO 6. tříd

10.1.2022 - Jitka Schwarzová
Testování SCIO 6. tříd

Na podzim proběhlo Národní testování SCIO, do kterého se naše škola zapojuje již několik let. Žáci mají zprávy v elektronické verzi uložené ve svém profilu v aplikaci ScioDat. Individuální zpráva je zde doplněna o náhled řešeného testu s vyznačením správných odpovědí. K přihlášení do aplikace potřebují žáci znát své přihlašovací údaje, které použili při testování.

Testování se zúčastino kolem 440 škol. Výsledky naší školy v porovnání s ostatními si můžete prohlédnout v grafech zde. Žáci byli testováni v matematice, českém jazyce, anglickém jazyce a všeobecných studijních předpokladech. Žáci jsou testováni na začátku druhého stupně v šesté třídě i na konci v deváté třídě. Při porovnání těchto testů je patrný velký posun, jaký žáci u nás v průběhu druhého stupně zvládnou.