Středy opět patřily sportu

8.12.2023 - Zuzana Schäfferová
Středy opět patřily sportu

Uplynulé středy patřily florbalu - postupně se totiž meziškolních turnajů zúčastnili vybraní žáci z celého druhého stupně a nakonec i čtvrťáci, čtvrťandy a páťáci. Ve všech případech měly turnaje téměř stejný průběh - ze skupiny se našim florbalistům s jednou výhrou a dvěma prohrami nepovedlo postoupit do užšího finále a tak vždy nakonec alespoň zvítězili v souboji o celkové 5. místo v daném hracím dnu. Turnaje si ale všichni moc užili a načerpali spoustu nových a potřebných zkušeností. Všem žákům, kteří se turnajů zúčastnili, moc děkujeme za další skvělou reprezentaci!