Srdíčkové dny na Norbertově

5.10.2023 - Jitka Schwarzová
Srdíčkové dny na Norbertově

9. 10. – 10. 10. 2023

Stejně jako každý rok, i letos se ZŠ Norbertov zapojuje do celostátní sbírky na pomoc nemocným dětem Srdíčkové dny.

V pondělí 9. 10. 2023 (a případně v úterý 10. 10., pokud se v pondělí všechno neprodá) budeme nabízet dárkové předměty, jejichž zakoupením napomůžete vážně nemocným dětem k získání nutných rehabilitačních a zdravotních pomůcek.

Prodávat budeme

magnetky se zvířátky – 30 Kč/ks

barevné náramky – 30 Kč/ks

reflexní delfíny (odrazka na tašku) – 35 Kč/ks

hlavolamy – 40 Kč/ks

Pokud chcete přispět, přineste si v pondělí peníze. Předměty budeme prodávat v pondělí od 7.30 před budovou školy, potom v průběhu pondělí (projdeme třídy, kdo bude chtít, může si ještě zakoupit) a v úterý – u členů našeho školního parlamentu.

Moc Vám děkujeme, že zakoupením předmětů pomůžete nemocným dětem.

Školní parlament ZŠ Norbertova