Sportovní den

2.10.2022 - Jitka Schwarzová
Sportovní den

V úterý 27. září se na naší škole konal sportovní den. Pro všechny žáky od prvních do osmých tříd bylo připraveno 22 stanovišť, na kterých děti běhaly, skákaly, házely, procházely opičí dráhou, driblovaly a řešily další různé pohybové, ale i logické úkoly. Sportovalo se nejen ve škole a ve školním areálu, ale i v parku u kostela, na Tatranu a v parku Před Bateriemi. Děti soutěžily ve smíšených skupinkách, které byly namíchané ze všech ročníků dohromady. Počasí nebylo nejlepší, ale i tak si všechny děti sportovní akci parádně užily. Žáci z devátých tříd a strážníci městské policie celou akci pomáhali organizovat, za což jim všichni moc děkujeme.