Slavnostní ocenění

27.6.2026 - Jitka Schwarzová
Slavnostní ocenění

Ve středu 24. června 2026 proběhlo na naší škole tradiční slavnostní ocenění žáků 1. i 2. stupně. Z každé třídy byl vybrán žák nebo žákyně, kteří během školního roku vynikli nejen svými studijními výsledky, ale také svým přístupem, ochotou pomáhat druhým, zodpovědností, aktivitou nebo reprezentací školy ve vědomostních, sportovních či uměleckých soutěžích.

Ocenění nevycházelo pouze z pohledu učitelů. Velkou roli hrály také návrhy samotných spolužáků, kteří nejlépe vědí, kdo je ve třídě oporou, dokáže povzbudit ostatní, jedná férově nebo je ochotný kdykoliv podat pomocnou ruku. Právě tyto vlastnosti bývají často stejně důležité jako výborný prospěch.

Slavnostního předávání se letos ujala paní ředitelka. Každý oceněný si odnesl pamětní diplom a malý dárek jako poděkování za svůj přínos třídě i celé školní komunitě.

Součástí slavnostního setkání bylo také speciální poděkování našim paním kuchařkám. Paní ředitelka jim předala Řád bílé vařečky jako ocenění za krásné 2. místo v soutěži Zlatá vařečka Prahy 6. Ocenění patří nejen za tento skvělý soutěžní úspěch, ale také za jejich každodenní práci, díky které připravují obědy pro stovky našich žáků. Není náhodou, že se mnoho našich žáků do školní jídelny těší a obědy si pochvaluje.

Všem oceněným srdečně gratulujeme a děkujeme, že společně vytvářejí školu, na kterou můžeme být právem hrdí. 

FOTOGALERIE

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies