Sbohem, první stupni
Žáci 5. A ukončují svou cestu na prvním stupni. Závěr školního roku si společně užili na třídní přespávačce i během výletu do Zoo Praha. Obě akce se velmi vydařily a všichni si z nich odnášejí spoustu nových zážitků, vzpomínek i společně strávených chvil.
Přejeme našim páťákům mnoho úspěchů na druhém stupni.