Sbohem, deváťáci
Jsou chvíle, které se do života zapisují jen jednou. A právě jedna taková nastala i pro naše deváťáky.
Slavnostním rozloučením se uzavřela jejich cesta na ZŠ Norbertov. Za devět let prožili spoustu krásných okamžiků, navázali nová přátelství, zažili úspěchy i výzvy a odnášejí si vzpomínky, které jim už nikdo nevezme.
Přejeme všem žákům 9.A i 9.B, aby na svou základní školu vzpomínali s úsměvem, na středních školách našli dobré kamarády, nebáli se nových výzev a zůstali sami sebou.
Děkujeme za všechny společné zážitky, úsměvy i chvíle, které jsme s vámi mohli prožít.
Hodně štěstí na vaší další cestě!