Rozloučení

26.6.2024 - Zuzana Schäfferová
Rozloučení

Slavnostní událost, která proběhla v naší školní jídelně, se nesla ve znamení ocenění a loučení. S radostí a hrdostí jsme vyhlásili dva nejlepší žáky z každé třídy za jejich vynikající studijní výsledky, píli a nasazení, ale také za přátelský přístup a ochotu pomáhat spolužákům. Tito žáci se stali inspirací pro své spolužáky.

Další ocenění získaly týmy, jejichž projekty zvítězily v participativním rozpočtu a budou v brzké době ve škole realizovány.

Součástí dnešního setkání bylo také rozloučení s našimi deváťáky, kteří po dlouhých letech strávených v naší škole nyní stojí na prahu nové životní etapy. Přejeme jim mnoho úspěchů a štěstí v jejich dalším studiu a životě.

Po slavnosti pozvali deváťáci všechny dospěláky do třídy na pohoštění, které sami připravili. Moc se jim povedlo a celkově to byl vydařený a příjemný den.