Prvně ve škole

1.9.2022 - Jitka Schwarzová
Prvně ve škole

Prázdniny utekly jako voda a jsme zpátky ve škole. Všichni se vítali s kamarády a snažili se stihnout povyprávět všechny zážitky z prázdnin. Trochu jinak tomu bylo u prvňáčků, pro které bylo všechno nové - třída, spolužáci, paní učitelka, paní vychovatelka ... Jejich uvedení do školy si vzali na starost žáci 9. tříd a vše proběhlo bez komplikací. Paní ředitelka k dětem promluvila v jídelně a předala jim pamětní list. Rodiče slzeli, fotili a dokumentovali slavnostní okamžik. Pak už se naši noví žáci vydali do tříd. Tak ať se vám na Norbertově líbí!