Planeta Země 3000

21.4.2022 - Zuzana Schäfferová
Planeta Země 3000

Po dvouleté pauze způsobené virem covid-19 se naši žáci konečně zase mohli zúčastnit cestopisného vzdělávacího projektu Planeta Země 3000. V úterý 19. dubna se do kina Světozor na přednášku "Madagaskar - příběh pradávné lemurie" vydaly třídy 6.B, 7.B a 8.B.

Známý cestovatel Adam Lelek pro nás připravil krásné povídání s videoprojekcí o čtvrtém největším ostrově na světě - Madagaskaru. Dětem skvěle a poutavě přiblížil život, kulturu, faunu i floru na tomto nádherném ostrově, na kterém strávil se svým filmovým štábem 4 měsíce. Všem se přednáška opravdu moc líbila a už se všichni těší na další! Ta bude zase za rok a bude se jmenovat "Magický Senegal".