Penny soutěž

4.9.2022 - Jitka Schwarzová
Penny soutěž

Vážení rodiče,

v prvním kole soutěže Hýbeme se hezky česky s prodejnami Penny Market jsme v našem regionu zvítězili. Všem, kteří nám vytrvale posílali hlasy a k prvnímu místu nám významně pomohli, moc děkujeme.

Z prvního místa jsme postoupili do druhého kola, které odstartovalo včera 1. září a bude trvat až do 27. září. V tomto kole pro nás opět můžete hlasovat, jen se úplně změnil systém hlasování.

Za každý nákup vyšší než 100,- Kč dostanete v prodejnách Penny Market účtenku s útržkem, který následně vhodíte do hlasovací schránky s označením naší školy. Prodejny, ve kterých se dá hlasovat pro naší školu, jsou dvě - první na adrese Žalanského 631/61a v Řepích a druhá na adrese Terronská 694/6.

V případě, že nakupujete v jiné prodejně Penny a útržky nemáte jak vhodit přímo do naší schránky ve zmíněných prodejnách, bude možné nechávat útržky na vrátnici ve škole. Jeden z našich pedagogů poblíž potřebného Penny bydlí a útržky nám tam bude pravidelně vozit a vhazovat. Pro tyto případy je na vrátnici připravená krabička, kam můžete útržky dávat.

Předem moc děkujeme za pomoc a doufáme, že zvítězíme i ve druhém kole!