Participativní rozpočet

2.7.2022 - Jitka Schwarzová
Participativní rozpočet

MČ Praha 6 poskytla finance do participativního rozpočtu, kde žáci sami rozhodli, co z těchto prostředků do školy pořídíme. Proběhlo navrhování, schvalování, prezentace, hlasování a výsledkem je šest vítězných projektů, které dětem zlepší a zpestří život ve škole. Realizovat a nakupovat budeme: stolní fotbálek, dřevěný altán, novou tabuli na fixy, skákací panáky na dvůr, sportovní vybavení, lavičky a basketbalový koš. Už se těšíme, až bude hotovo.