Otevření nového sportoviště

23.3.2023 - Zuzana Schäfferová
Otevření nového sportoviště

Středa 22. 3. 2023 byla pro ZŠ Norbertov velmi důležitým dnem. V 10 hodin se konalo slavnostní otevření nového sportoviště. Přišlo mnoho vzácných hostů - zástupci Úřadu MČ Praha 6, která celý projekt financovala, zástupci stavebních firem KONSIT a SNEO, pan Hudera a pan Lada - naši sousedi, kteří odprodali své zahrady za účelem vybudování školního hřiště. Každý, kdo nějakým způsobem přiložil ruku k dílu, přišel obdivovat výsledek. A ten je opravdu skvostný! Na velmi komplikovaném a svažitém terénu se podařilo vybudovat hřiště, běžeckou dráhu, doskočiště, prostor pro družinu s prolézačkami a nakonec se našlo místo i pro pár záhonků. Jedním slovem zázrak! Největší radost měli žáci, kterým takové sportoviště moc chybělo. A protože nám i počasí přálo, sehráli žáci 6. a 7. tříd první fotbalové utkání.

Na reportáž ze slavnostního otevření hřiště se podívejte ZDE.