Olympijský víceboj v pěti disciplínách

20.3.2023 - Jitka Schwarzová
Olympijský víceboj v pěti disciplínách

Dne 15. 3 se žáci z 5. až 9. tříd účastnili každoročního Olympijského víceboje v pěti disciplínách (trojskok, dribling, hod medicimbalem, skok přes švihadlo, kliky). Toto náročné sportovní klání zvládli všichni výborně a zaslouží velkou pochvalu za nasazení. Několik žáků se umístilo na stupních vítězů, konkrétně: 3. místo Jiří Borovský, Johanka Smolíková, 2. místo Julie Guesmi, Yevgen Shakaida, Ondra Novák, 1. místo Mia Homečková. Žáci na prvním a druhém místě postupují do krajského kola.