Ocenění Úspěšný žák

28.6.2021 - Zuzana Schäfferová
Ocenění Úspěšný žák

Praha 6 ocenila patnáct žáků ze základních škol, kterým udělila titul Úspěšný žák. Dětem přišel pogratulovat i ministr školství Robert Plaga. Jednou z oceněných byla Johanka Smolíková ze ZŠ Norbertov, která žije pouze s tatínkem a v době distanční výuky dokázala pomáhat svým dvěma mladším sourozencům. Ocenění dětem předali Marie Kubíková, radní pro školství Prahy 6, Radim Vrbata, hokejový mistr světa, basketbalistka a zástupkyně Nadace PPF Kateřina Elhotová.