Novinky z lyžařského kurzu

11.3.2023 - Jitka Schwarzová
Novinky z lyžařského kurzu

V termínu od 5. do 10. března jeli žáci 3. až 5. tříd na lyžařský zájezd do rakouského Loferu. Od pondělí do pátku jsme celé dny lyžovali. Sjezdovky byly skvělé a počasí nádherné (jen ve čtvrtek dopoledne nás překvapil déšť). Vše proběhlo bez problémů a bylo parádní, lyžařský zájezd jsme si maximálně užili! Moc děkujeme CK Růžový panter za pomoc s organizací zájezdu.

První tři dny bylo lyžování naprosto parádní. Svítilo nám sluníčko, které jen občas zalezlo za mrak, a na sjezdovkách jsme měli nádherný sníh. V hotelu nám skvěle vaří a zatím je vše skvělé!

V neděli 5.3. odjeli vybraní žáci z 3. - 5. tříd s vyučujícími J. Pasekou, J. Fojtů  a A. Čermákovou na lyžařský kurz do Rakouska do Loferu.