Německý film Životy těch druhých

19.6.2023 - Zuzana Schäfferová
Německý film Životy těch druhých

V rámci rozšíření výuky německého jazyka navštívili naši osmáci a deváťáci v pátek 9. června Goethe Institut na Masarykově nábřeží, kde zhlédli německý film Životy těch druhých. Po projekci na žáky čekaly ještě interaktivní úkoly, ve kterých se museli zpětně zamyslet nad tím, jak se postavy během filmu cítily a co je vedlo k jejich činům a chování. Po celou dobu se o naše děti starali lektoři a učitelé z německé školy a program i film se všem moc líbil. Děkujeme tímto Goethe institutu za skvělé dopoledne a těšíme se na další spolupráci v příštím roce!