Naši prvňáčci

4.9.2023 - Zuzana Schäfferová
Naši prvňáčci

Prázdniny opět utekly jako voda. Naštěstí se naši žáci těšili, protože školní dvůr byl zaplněný ještě dřív, než pan školník odemkl vchod. Mnozí se po cestě zastavili u historické trafiky s občerstvením a muzikou. Velmi důležitý byl dnešní den pro prvňáčky. Do jídelny je přišla přivítat paní ředitelka K. Čermáková, paní místostarostka M. Čapková a vedoucí odboru školství paní M. Kubíková. Největším překvapením byl příchod Spejbla a Hurvínka. Pozdravili děti, udělali legraci a sklidili největší potlesk. Fotografování s loutkami nebralo konce. Přejeme hodně kamarádů, nových zážitků a úspěchů ve školním roce 2023 / 2024 - nejen prvňákům!