McDonald´s Cup

23.4.2023 - Jitka Schwarzová
McDonald´s Cup

Ve čtvrtek 20. dubna se  naši žáci 4. a 5. tříd zúčastnili fotbalového turnaje McDonald´s Cup. Turnaj se pořádal na Aritmě a náš tým byl nalosovaný do pětičlenné skupiny „C“. První dva zápasy naši fotbalisté prohráli a vypadalo to, že pro ně turnaj skončí fiaskem. Ve druhé polovině turnaje ale zabrali a oba zbylé zápasy vyhráli. Skončili tak na krásném třetím místě a z turnaje si kromě skvělých zážitků přinesli i bronzové medaile! Klukům (a jedné dívce) moc děkujeme za bojovný výkon a reprezentaci školy!