Martin na bílém koni

15.11.2021 - Jitka Schwarzová
Martin na bílém koni

Ve čtvrtek 11.11. měl přijet Martin na bílém koni. Podle předpovědi počasí jsme tušili, že se asi opozdí, proto jsme alespoň my přišli v bílém. Vítězem soutěže se stala třída 1.A a 2.B, kde ani jedno dítě nezapomnělo na bílé oblečení, dokonce i paní učitelky a paní asistentka byly bílé od hlavy k patě. Část šesťáků, což je na fotografii patrné, očekávala Martina na černém koni. Prváčci a druháci měli ve škole stezku odvahy a putovali pro odměnu za sv. Martinem do sklepa. Děkujeme všem, kteří se zapojili.