Lyžařský výcvikový kurz sedmých tříd

11.1.2024 - Jitka Schwarzová
Lyžařský výcvikový kurz sedmých tříd

Den návratu - pátek

Tak jsme všichni v pořádku doma.

Den pátý - čtvrtek

Poslední den na lyžařském výcviku byl závěrečnou tečkou za týdnem plným lyžování a radosti. Děti se probudily do vzrušující atmosféry, protože den byl vyhrazen karnevalovým závodům v maskách. I přes soutěživý charakter bylo jasné, že důležitější než vítězství bylo zapojení a zábava.

Po závodech byly děti unavené, ale plné nadšení z toho, že daly do závodů všechno. Některé skupiny si odpoledne ještě užívaly lyžování na oblíbených sjezdovkách, zatímco jiní žáci se rozhodli odpočinout si po náročných soutěžích.

Večer byl vyhrazen poslední společné zábavě, kde děti mohly sdílet společné zážitky a vzpomínky. Zítra je čeká cesta domů, ale s sebou odnášejí nejen nově nabyté lyžařské dovednosti, ale především krásné a nezapomenutelné chvíle strávené ve společnosti spolužáků.

Den čtvrtý - středa

Lyžařský kurz se pomalu blíží k velkolepému závěru. Dnes jsme si užili nádherné lyžování v úžasných podmínkách. Zítra nás čekají závěrečné závody v kostýmech. Šavle a meče z balonků jsou již připraveny na akci! Moc se těšíme na zábavné okamžiky.

Den třetí - úterý

Třetí den lyžařského kurzu byl nabitý novými výzvami a zážitky. I přes velký mráz dobří lyžaři zdokonalovali své obloukové techniky a svižně se spouštěli po sjezdových tratích. Začátečníci se soustředili na základní dovednosti, jako je stabilita, pravidelné brzdění a zdokonalovali svou kontrolu nad lyžemi. Nechyběl ani čas vyhrazen týmovým aktivitám a zábavným soutěžím, posilujícím přátelství a spolupráci ve skupině.

Den druhý - pondělí

Druhý den začal na sjezdovkách. Žáci se zdokonalovali ve svém lyžařském umění a věnovali se novým dovednostem pod vedením zkušených instruktorů. Rozjezdili se a odpolední lyžování již přineslo týmovou soudržnost, radost a vzrušení do celého družstva. Slunečný a mrazivý den se náramně vydařil.

Příjezd - neděle 7. 1.

Naši žáci z 7. tříd vyrazili v neděli 7. 1. dopoledne na lyžařský výcvikový kurz do Janských Lázní. Bezpečně dorazili na ubytování v hotelu Černá Bouda a s nadšením očekávají zítřejší den plný lyžování.