Leonardo da Vinci

29.3.2023 - Jitka Schwarzová
Leonardo da Vinci

V pátek 24. března k nám do školy zavítala umělecká a vzdělávací agentura Pernštejni. Tentokrát pro nás měli připravený program o jednom z největších géniů všech dob -  Leonardu da Vinci. V první části programu jsme zhlédli vtipnou divadelní scénku mapující jeho život, vynálezy a dílo. Ve druhé části jsme si spoustu jeho vynálezů vyzkoušeli přímo v tělocvičně sami. Program byl moc hezký a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých a důležitých věcí a historických souvislostí.