Jazykový zájezd do Anglie

26.9.2023 - Jitka Schwarzová
Jazykový zájezd do Anglie

V pátek v poledne jsme dorazili domů do Prahy!

Pátý den a cesta domů:

Dnes jsme byli naposledy ve škole a za své třídenní snažení jsme na konci poslední hodiny obdrželi certifikát od jazykové školy v Easbourne. Kvůli výluce trajektů jsme se odpoledne už odebrali směrem k přístavu v Doveru, kde jsme se nalodili na trajekt. Někteří tuto cestu využili k vyplňování cestovního deníku. Z Doveru jsme se rozjeli směrem k domovům do Prahy. Zítra odpoledne už budeme zase doma. Zájezd byl parádní a všem se moc líbil. Skvělé bylo i počasí, letos vyšlo vše přesně tak, jak jsme si přáli.

Čtvrtý den:

Dnes jsme podruhé strávili dopoledne ve škole a poté jeli na výlet do Brightonu. Navštívili jsme akvárium, prošli část města a vyjeli na vyhlídku i360, kde byl rozhled na celé město a pobřeží. Zítra nás čeká poslední den ve škole i poslední výlet po Eastbourne. Večer už zamíříme zpět k domovu.

Třetí den:

Dnes dopoledne jsme jeli poprvé do školy. Seznámili jsme se s lektory a učili se po skupinách zábavným způsobem angličtinu. Odpoledne jsme navštívili Hastings a pašerácké jeskyně. Nakonec jsme měli ve městě krátký rozchod.

Druhý den:

Dnes jsme navštívili historický hrad v Doveru a malebné městečko Canterbury. Počasí nám zatím přeje a je krásně slunečno. U rodin se nám všem moc líbí. Zítra dopoledne se poprvé chystáme do školy na výuku angličtiny s rodilými mluvčími.

Příjezd a první den:

Zdravíme z Anglie. Hned první den byl velmi náročný, ale všichni jsme to dobře zvládli. Absolvovali jsme dlouhou cestu autobusem, trajektem a ráno jsme překročili britské hranice. Celý den jsme potom chodili po Londýně a poznávali jeho památky. Až později večer jsme se setkali s rodinami, ubytovali se a šli nabrat sílu na další dny našeho pobytu.