Jarní běh Hvězdou

3.5.2023 - Jitka Schwarzová
Jarní běh Hvězdou

Ve středu 29. března se ve Hvězdě konal už 17. ročník Jarního běhu Hvězdou. Naše škola se tohoto hezkého závodu účastní pravidelně a ani tento rok jsme nechyběli. Za naši školu jsme vyslali opravdu velkou výpravu - závodit tentokrát přišlo 29 žáků z prvního stupně. Nejlépe se z našich běžců umístil Adam Bartoň z 5.A, který skončil ve své kategorii na třetím místě. Hodně našich žáků se umístilo těsně pod stupni vítězů. Všem běžcům děkujeme za reprezentaci školy a už se těšíme na další ročník!